Ponedjeljak, 01 Srpanj 2019 09:07

Jigoro sa 7 medalja osvojio 2. mjesto u poretku turnira

(6 glasova)

JUDO KLUB JIGORO NA 1. MEĐUNARODNOM JUDO TURNIR U SANSKOM MOSTU  -

SANSKI MOST / BiH - Na 1. Međunarodnom judo turniru održanom u Sanskom Mostu u BIH, nastupili su džudaši iz Judo kluba Jigoro Kutjevo-Čaglin. U konkurenciji 11 ekipa s oko 130 natjecatelja, Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te su kući odnijeli skoro 100%-tni učinak, 5 zlatnih i 2 srebrne medalje.
 - Fenomenalne borbe odradili su Ivona Švajda, Ela Škopec, Ela Mijoković, Matko Mijoković te Matej Kukić te osvojili zlata u svojim kategorijama. Nešto manje uspjeha u finalu i sportske sreće su bili Marta Vidmar i Petar Marjanović koji su osvojili srebro u svojoj kategoriji – istakao je trener i voditelj kluba Hrvoje Prevolšek.

IMG 20190629 095412

U ukupnom poretku, ekipa Judo kluba Jigoro osvojila je 2. mjesto što je iznimno veliki postignuti uspjeh sa samo 7 natjecatelja koji su na ovom natjecanju bili i više nego motivirani i raspoloženi za borbe. Uz Hrvoja Prevolšeka ekipu je na natjecanju vodio i trener Robert Garc.