Ponedjeljak, 14 Listopad 2019 08:30

Iz Komende se vratili s osam medalja oko vrata

(4 glasova)

JUDO KLUB „JIGORO“ NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U SLOVENIJI  -

Judo klub „Jigoro“  Kutjevo-Čaglin nastupio je proteklog vikenda  sa 10 natjecatelja na Međunarodnom turniru u Komendi (Slovenija). Na turniru je sudjelovalo 404 natjecatelja iz 40 klubova i 7 država Slovenija, Italija, Bugarska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Austrija i Hrvatska.

Džudaši Jigora odlično su odradili natjecanja i kući se vratili prepuni medalja. Zlatne medalje osvojili su Ivona Švajda, Luka Uršić i  Marta Vidmar, srebrom su se okitili Matej Kukić, Ela Škopec, Ivona Bošnjak i Lana Knaus dok je brončanu medalju osvojio Filip Matošić.  Ovim rezultatima Jigoro je u ukupnom poretku osvojio 8 mjesto, što je pokazatelj da se u klubu marljivo radi i trenira. Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc.