POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 300. Suci Dragočajac (Novska) i Kostecki (Lipovljani).

POŽEGA: T. Antunović, Kovačević 1, Galić 2, Jurković, Grgurić, Balenović 3, Prskalo, Đurčević, M. Antunović 5, Bubalo, Bešlić 2, Potnar, Lešić 2, I. Antunović 8, Koppi, Dragičević 2. Trener D. Anić.

NOVA GRADIŠKA: Čosić 1, Miletić 3, Barun 2, Čurić, Rodić, Selichar, Strinavić 1, Zaužel 4, Prša 5, Sertić 3, Latal, Ivanišević 3, Dujić. Trener I. Sertić.

Isključenje: Požega 10. Min., Nova Gradiška 6 min.

Na otvaranju utakmice gosti su se bolje snašli i tijekom prvog poluvremena uglavnom su imali rezultatsku prednost sve do pred kraj prvog poluvremena, kada je Požega uspjela izjednačiti rezultat i s 12:12 se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu smo vidjeli sasvim drugo izdanje domaćih rukometaša, koji su od samog početka uzeli igru u svoje ruke i nakon prve razlike od tri pogotka u 38. minuti ta je razlika bila gotovo cijelo drugo poluvrijeme. Gosti su zaprijetili i došli u 55. minuti utakmice na minus 1 (22:21), ali su rukometaši Požege uspjeli odgovoriti i podići rezultat na tri pogotka razlike, te do kraja susreta stečeno vodstvo kapitalizirali s osvajanjem nova dva boda. Kod Požege istakli su se braća Ivan Antunović koji je postigao osam pogodaka, te Marko Antunović s pet pogodaka.  Josip Neferović