Ponedjeljak, 29 Lipanj 2020 09:10

Osvojena 3 postolja za Moto klub Sokol Požega

(11 glasova)

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U MOTOCIKLIZMU - OLD TIMER KLASA  -

NOVA RAČA - Na drugoj ovogodišnjoj utrci za Otvoreno prvenstvo Hrvatske u motociklizmu - old timer klasa, koja je  vožena u Novoj Rači, vozači  Moto kluba Sokol iz Požege osvojili su značajne rezultate.

U klasi 3 - Mario Peklić 1. mjesto, te ponovio rezultat sa prve ovogodišnje utrke koja je vožena  prošli vikend u  Križevcima

Miroslav Peklić u klasi - prikolice osvojio 2. mjesto. Isti vozač u klasi 9 osvojio 5. mjesto. Krešimir Pavelić ovu utrku pauzirao.

Također važan i zapažen rezultat  je 3. mjesto u natjecanju timova - Auto centar Radić Racing team.

- U nadi povoljnih zdravstvenih uvjeta korone virusa očekujemo sljedeću utrku u Požegi - istakao je ispred Moto kluba Sokol Požega Krešimir Pavelić.