IVANKOVO – Sportska dvorana Ivankovo. Suci Plentaj (Bjelova) i Ružić (Virovitica)
BOSO: Puškarić, Nikolić 6, M. Matijević 7, Jurković 5, I. Matijević 1, Horvat 2, Šarić 4, J. Barić, Ilić, Meštrović 1, M. Barić 1, Šitum 3, Naletilić 2, Sudar. Trener N. ilić.
POŽEGA: T. Antunović, Kovačević 2, Galić 6, Jurković 3, Grgurić 2, Đurčević, Smojvir, Pribudić, Bubalo, Bešlić 2, Šimić, Čosić, Lešić 3, Prskalo, Koppi, Dragičević 12. Trener D. Anić.
Isključenje: Boso 6 min., Požega 12 min.
Sedmerci Boso 3(3), Požega 4(4).
Posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva rukometaši Požege odigrali su u Ivankovu protiv ekipe Boso. S obzirom na položaj na tablici domaćina ove utakmice očekivalo se da će Požega uknjižiti prve bodove u gostima. Međutim ništa od toga i igrači Požege su morali parket napustiti pognute glave. Domaćin je iznenadio i pobijedio 32:30. Iako je u Ivankovo putovala bez četvorice standardnih igrača Balenovća Blagojevića i braće M. i I. Antunovića nema opravdanja za poraz. Posebno slabo Požega je igrala u obrani prvo poluvrijeme i primila je čak 19 pogodaka. Nešto bolja igra u drugom poluvremenu nije dala željeni rezultat i na kraju utakmica je završila pobjedom domaćina, koji je na kraju zasluženo pobjedio. Požega je nakon jesenskog dijela prvenstva kao Đurđenovac i Nova Gradiška osvojila 10 bodova i dijele na tablici 7.-9. mjesto.            J.N.