Utorak, 28 Listopad 2014 10:21

Požežanke slavile u Karlovcu

(4 glasova)

ODBOJKA ŽENE: 1. B liga  -

KARLOVAC - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea iz Požege u 2. kolu 1.B lige bile su bolje od odbojkašica iz Karlovca rezultatom 2:3. Ovom pobjedom Požežanke su došle do drugom mjesta u 1. B ligi.

Počelo je odlično za domaće, uvjerljivih 25:16 u prvom setu, puno više borbe u drugom ali opet bolje Karlovčanke – 25:22. Nakon uvjerljivih 2:0 sve je bilo “na pladnju” odbojkašicama Karlovca, no nisu uspjele dovršiti posao. Nakon toga na parketu su, osim jedne faze u četvrtom setu, postojale gotovo samo naše cure. Treći set osvajaju Požežanke 16:25, u četvrtom 10:19 i tek onda dižu se domaće uz potporu publike, stižu do 20:23, no za potpuni preokret ipak nisu imale snage.

Peti set Požežanke rade nevjerojatnu seriju od čak 11 poena. Rezultat 1:12 i jasno je bilo da povratka nema. Požežankama dva, Karlovčankama jedan bod, koji ipak zaslužuju zbog početka susreta.

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea sljedeću utakmicu igraju u nedjelju u 20 sati u dvorani Grabrik protiv ŽOK Osijek.