(19:10, 19:4, 20:9, 15:22)

POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 30. Suci: Mikulić i Barišić (oba Osijek).

POŽEGA: M. Lovrić 10, P. Lovrić 13, Tadić, Vojtulek 16, Devčić, Soldo 2, Hrmić 12, Šišak Abramović 3, Horvat 12, Berger 1, Trnokop 4, Mihelić. Trener Vladimir Englman.

BROD NA SAVI: Božić 5, Kolar 6, Vukojević 7, Lazić 13, A. Rosandić 4, Jelavić, Krajnović, Pračuk 2, Pandža Brnić 4, Kolesarić 2, I. Rosandić, Šarić 2

Košarkašice Požege očito nemaju ozbiljnijeg konkurenta u ovoj ligi. Od šest susreta ostvarile su šest pobjeda i postigle čak 214 koševa više nego su primile. U susretu s košarkašicama iz Slavonskog Broda nije bilo nikakvih dilema oko pobjednika. Prva četvrtina je završila s prednošću igračica Požege od devet koševa, da bi u drugoj domaće igračice bile još uvjerljivije i završile je s 15 koševa razlike s time da su gošće uspjele postići tek 4 koša. Dobra igra u obrani igračica Požege nije im dala puno prostora i na odmor se otišlo rezultatom 38:14. Nakon što se i treća etapa utakmice dobila s velikom razlikom u posljednjoj četvrtini gošće su protiv mladih igračica Požege uspjele ublažiti poraz, no susret je završen s ipak dosta velikom razlikom u korist igračica Požege.