Ponedjeljak, 23 Studeni 2015 16:48

Karataši na Kupu u Brčkom osvojili 8 medalja

KARATE-DO KLUB POŽEGA NA „KUPU NADA I PRIJATELJSTVA BRČKO 2015.“  -

12243151 10204265240704913 6768905619916441361 nBRČKO - Članovi Karate-do kluba Požega ovaj vikend sudjelovali su na "Kupu nada i prijateljstva Brčko 2015" u Bosni i Hercegovini koji je organizirao Klub borilačkih sportova "Lokomotiva Brčko". Kup je okupio 10 klubova iz Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Sveukupno se natjecalo 124 natjecatelja u kategorijama kate i borbe.

- Natjecateljsku ekipu Karate-do kluba Požega činili su braća Damijan i Lovro Blažević, Josip i Ivana Vinković te Kristić Valentina. Njihov rad i trud je i na ovom natjecanju ostao zapažen jer su osvojili medalje u obje discipline.

12250082 10204265230024646 2497532527917136347 n

U kategoriji kata u svojim kategorijama 3 mjesta osvojili su Damijan i Lovro Blažević i Ivana Vinković kojoj je ovo bilo prvo natjecanje, 2. mjesto je osvojila Valentina Kristić, a Josip Vinković je u svojoj kategoriji bio prvi i osvojio zlatnu medalju. U borbama zlatne medalje osvojili su Valentina Kristić i Damijan Blažević, a njegov brat Lovro je u ovoj kategoriji bio treći i osvojio brončanu medalju - kaže trener Zdenko Oroz, koji ne krije zadovoljstvo postignutim uspjesima svojih učenika, a zadovoljstvo bi bilo i veće kad bi Karate-do klub Požega napokon riješio i problem sa korištenjem sportske dvorane i nepovoljnim terminima za treninge s kojima se bori već godinama.