Petak, 08 Lipanj 2012 12:10

Optimizam u redovima Slavonije

PRED UZVRATNU KVALIFIKACIJSKU UTAKMICU ZA ULAZAK U 3. HNL   -

DSC_1269POŽEGA – Nakon pobjede u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za ulazak u treću HNL Istok nad Livada Željezničarom iz Slavonskog Broda u redovima nogometaša Slavonije vlada umjereni optimizam. Iako je ostvarena pobjeda od samo 1:0 Brođani nisu ostavili jači dojam i uz dosta propuštenih šansi Slavonija je pokazala da je bolja momčad od Livada Željezničara. Prema prikazanoj igri kod Brođana najbolji je bio vratar Resanović kojem u velikoj mjeri pripadaju zasluge što je bilo samo 1:0 za Slavoniju, dok su nešto više od sivila pokazali Ostojić, Mijić i Gavranić. Slavonija nije imala svoj dan i zbog toga se u Slavonskom Brodu očekuje da će momčad pokazati pravu vrijednost. Trener Krešo Poleti je izjavio pred ovu utakmicu: Prvo poluvrijeme ovih kvalifikacija je završeno s našom malom prednosti iako smo imali priliku već u Požegi riješiti dilemu tko će u viši rang. Uzvratna utakmica je drugo poluvrijeme i nadam se da ćemo i tu biti na potrebnoj razini i na kraju postati trećeligaš. Svi igrači su zdravi, što je vrlo bitno i mi se ne idemo braniti i čuvati rezultat. Cilj nam je postići pogodak i ako u tome uspijemo, a ja se nadam da hoćemo tada bi bili u velikoj prednosti da se na kraju mi veselimo. Iz Požege je organiziran prijevoz navijača u Slavonski Brod pa tako neće izostati podrška igračima Slavonije.