Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 21 Listopad 2019 09:53

Novi uspjeh judo kluba "Jigoro"

(11 glasova)

Ovog vikenda judo klub „JIGORO“ nastupio je u Velikoj Gorici na međunarodnom judo turniru pod nazivom  „ Turopoljska frka 2019.“ U konkurenciji 360 natjecatelja iz 31 kluba iz 4 europskih zemalja, naš klub nastupio je sa 8 natjecatelja te osvojio 7 medalja, od toga 3 zlata 2 srebra i 2 bronce te u ukupnom poretku zauzeli 7. mjesto.

U pojedinačnoj konkurenciji, zlato su osvojili: Ivona Bošnjak, Ela Škopec i Luka Uršić. Srebro su osvojile Ela Mijoković i Marija Marjanović. Brončanu medalju su osvojile Andreja i Katarina Marković. Izvrsni nastupi naših judaša pokazuju da su u dobroj formi  te predstavljaju lijepu uvertiru za iduće natjecanje koje će se već idućeg vikenda održati u našoj Slavoniji u Osijeku. Ekipu je vodio voditelj judo kluba Hrvoje Prevolšek.