(32:11,29:13,28:14,22:25)

POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 50.Suci: Knez i Kukić (oba Požega)

POŽEGA: Musil-Todorović 2, Đukić 9, Brekalo 2, Gomerčić, Milevoj 11, Leko 14, Alerić, Platenik 36, Belak 16, Abramović 15, Grgurić 6

ŠK SEDAM: Radoš 9, Pranjković 5, Hajduković, Vrtarić 2, Markulinčić 2, Car 9, Janković, Jozipović 17, Kelava 19

Košarkaši Požege više nego zasluženo su pobijedili u zaostaloj utakmici 7.kola momčad ŠK Sedam i tako nastavili niz od 6 pobjeda za redom. Gosti nisu ni u jednom trenutku bili blizu iznenađenja iako su posljednju četvrtinu riješili u svoju korist nakon što je trener Englman na parket poslao mlade snage. Ponovno najefikasniji igrač u redovima Požege bio je Platenik s 36 koševa.

8. kolo

Sedma pobjeda Požege

REKORD TIM-POŽEGA   75:85

(20:20,23:23,16:25,16:17)

ORIOVAC – Školska sportska dvorana. Suci:Kurtušić (St.Slatinik) i Štojs (Slav.Brod)

REKORD TIM: Lončarić, Matanić 7, L.Šikić, Miljak 6, Brezić 9, Čiš 23, Krištija, Pribanić, Pejić, Čorić 12, D.Šikić 18

POŽEGA: Musil-Todorović, Plešić, Brekalo 2, Fritzenschaft, Milevoj 12, Leko 8,

Alerić 3, Platenik 36, Belak 4, Rosipal, Abramović 8, Đukić 12

Na gostovanju u Oriovcu košarkaši Požege su nanijeli poraz domaćinu s 10 koševa razlike. Uz dobru igru obje ekipe nakon prvog poluvremena niti jedna momčad nije uspjela ostvariti prednost i na odmor se otišlo neriješenim rezultatom 43:43. U trećoj četvrtini se praktički riješio pobjednik ove utakmice. Košarkaši Požege su odigrali disciplinirano i efikasno i u trećoj četvrtini ostvarili prednost od devet koševa što domaćin nije mogao stići, nego je Požega bila bolja i u posljednjoj etapi susreta i taj dio utakmice je riješila u svoju korist s koš razlike, pa je na kraju pobjeda Požege potpuno zaslužena s 10 koševa.  J.N.