Ponedjeljak, 26 Veljača 2024 08:38

Za Judo klub "Jigoro" iz Jakšića 5 medalja sa Međunarodnog turnira u Samoboru

(8 glasova)
SAMOBOR - Judo klub "Jigoro" nastupio je na Međunarodnom Judo turniru u Samoboru! Na natjecanju je ukupno bilo 50 klubova iz 9 zemalja s ukupno 600 natjecatelja. Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te su osvojili ukupno 5 medalja!

IMG 20240224 092311Veronika Grbeš se okitila s dvije zlatne medalje pobijedivši sve protivnice kako u svom tako i u starijem uzrastu!

Lucija Marjanović isto tako u svoju kolekciju dodaje još jednu zlatnu medalju!

Srebrnu medalju su osvojili Roko Zdravković i Rea Kir.IMG 20240224 155211

- Želimo pohvaliti našeg Lea Ečimovića koji je imao teških 6 borbi i s 4 pobjede i 2 poraza ostaje na velikom 5 mjestu.
Još su nastupali Mato Ivčetić te Ela Njemčević koji su ostali isto nadomak medalje.
Doći na ovako veliko natjecanje i osvojiti 3 zlata i 2 srebra je jako velika stvar za mali klub Jigoro iz Jakšića.
Nastavljamo dalje istim tempom već na idućem natjecanju u Velikoj Gorici - dodala je trenerica i voditeljica ekipe na natjecanje Ivana Grbeš.