Nedjelja, 10 Ožujak 2024 09:23

Judo klub "Jigoro" na "Turopoljskoj frki" osvojio 8 medalja i od 39 ekipa ukupno zauzeo 4. mjesto i pehar

(12 glasova)

VELIKA GORICA - Judo klub Jigoro nastupio je na Međunarodnom Judo turniru "Turopoljska frka" u Velikoj Gorici. Na natjecanju je ukupno bilo 39 klubova s ukupno 540 natjecatelja iz Hrvatske i inozemstva. Jigoro je nastupio sa 9 natjecatelja te su osvojili ukupno 8 medalja i kući donijeli pehar za 4. mjesto u ekipnom poretku.

IMG acdf02d755a611f679eed04d2c9d284d V

- Naša djeca, naši mali borci su danas pokazali koliko su zapravo veliki. O tome najbolje govori činjenica da su na natjecanju bila 39 kluba od kojih je 11 njih došlo od preko 25 do 50 natjecatelja, a naših samo 9 natjecatelja je odnijelo kući pehar za 4. ekipno mjesto.

Najbolji je to pokazatelj naših treninga,volje, želje i ljubavi prema Judu od strane naše djece! Jako smo sretni, ponosni i zadovoljni svime što smo danas napravili - istakla je trenerica I voditeljica ekipe na natjecanje Ivana Grbeš.

Osvojene su slijedeće medalje:

Veronika Grbeš nastavlja pokazivat svoju dominaciju i tako se i ovaj put okitila s dvije zlatne medalje pobijedivši sve protivnice kako u svom tako i u starijem uzrastu.

Lucija Marijanović je danas briljantno odradila sve svoje borbe i pomela konkurenciju i u svom i u starijem uzrastu i isto se okitila s 2 zlatne medalje!IMG 20240309 125756

Prvim mjestima i zlatnim medaljama su se okitili Roko Zdravković i Rea Kir koji su sve bolji iz natjecanja u natjecanje i pokazuju svoje iskustvo.

Tena Hečimović je osvojila srebrnu medalju izgubivši jedino od naše Lucije, što je dokaz njezine kvalitete!

Rea Kir je nastupila i u starijem uzrastu te osvojila 3. mjesto, tako da se okitila s 2 medalje.

- Još su nastupali Mato Ivčetić, Lovro Marijanović, Leo Ečimović i Žana Hruška kojima su medalje pobjegle za malo - istakla je trenerica Ivana Grbeš.