POŽEGA – GAREŠNICA        38:26 (16:11)
POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 250. Suci Garić i Soldo (oba Slav. Brod).
POŽEGA: Ćosić, Mršić, Jurković 4, Smojver, Balenović 1, Blagojević 3, Nekić 4, Grgurić 6, Đuroković 1, Pešić 1, Rajić, Didić 7, Šimić 1, Galić 1, Štetić 3. trener Dario Anić.
GAREŠNICA: Šumar, K. Slukan 6, Jakšić 4, Plantić, Barić 2, Brkić, Kelčić, Jelić, Kohek, Kvesić 3, S. Slukan 6. trener Marija Baotić.
IMG 3977Prije utakmice Požega je važila kao apsolutni favorit ovog susreta, što je na kraju pokazao i tijek utakmice iako su gosti bolje otvorili utakmicu. Garešnica je imala početno vodstvo (5:3), i to je bilo sve što su u ovoj utakmici igrači gostiju mogli napraviti. Nakon toga Požega pravi seriju od 9:2 i dolazi u vodstvo od 12:7. Tu prednost je bilo dosta lako čuvati i igrači Požege nisu imali potrebe uložiti veće zalaganje, jer im je rezultat u potpunosti odgovarao. Na odmor se otišlo rezultatom 16:11 i Požega potpuno kontrolira igru i rezultat. U drugom poluvremenu veći dio utakmice protiče u vodstvu Požege od 6-7 pogodaka razlike da bi u posljednjih desetak minuta domaći rukometaši povećavali svoju prednost na 11 razlike (31:20) pa i 12 (34:22), da bi susret završio pobjedom Požege od 14 pogodaka razlike 38:24. Kod Požege su gotovo svi igrači bili strijelci i dobili su svoje vrijeme za igranje, a istakli su se Didić, Raguž, Grgurić, dok su kod gostiju nešto više pokazali K. i S. Slukan.IMG 4008