Ponedjeljak, 11 Kolovoz 2014 10:34

Slavonija - Libertas 2:2

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA  -

POŽEGA – Igralište Slavonije. Gledatelja 50. Sudac Širić (Vidovci).
STRIJELCI: 0:1 – Mladić (19), 1:1 – Vukoja (41), 2:1 – Marić (58). 2:2 – Milašinović )90).
SLAVONIJA: Rezo, Darmopil, Kolembus, Pavličević, Matanović, Vukoja, Jo. Neruda, Golik, Novak, Žafaranić, Pavelić, još su igrali Marić, Plešić, Včelik, Kalić. Trener Ninoslav Parmaković.
LIBERTAS: Šepović, Kovačević, Rivić, Frakat, M. Šimunović, Đilas, Ljubičić, Šakić, Majdandžić, Đurić, Mandić, još su igrali Filipović, Bilogrević, D. Šimunović, Galko, Josipović, Milašinović, Musić. Trener Mario Milašinović,
Gosti iz Novske dobro su parirali Požeškom trećeligašu, koji je u pripremama za novo prvenstvo ostvario tek jednu pobjedu. Gosti su u prvom poluvremenu bolje organizirali igru, a za vodeći gol dosta "zasluga" ima obrana Slavonije. Pred kraj prvog poluvremena na pas Pavelića Vukoja glavom postiže izjednačenje. U drugom poluvremenu Slavonija je imala malu inicijativu, a mladi Marko Marić je pobjegao obrani gostiju i doveo Slavoniju u vodstvo. Kada se očekivao kraj susreta opet je obrana Slavonije bila promatrač što je iskoristio iskusni Milašinović i izjednačio rezultat.