NOVSKA – POŽEGA 22:27 (10:14)

NOVSKA – Dvorana Srednje škole Novska. Gledatelja 150. Suci: Musolin i Paripović (oba Bjelovar).

NOVSKA: Mimić 1, Horvat, Vlašić 4, Biro 1, Kinderman 7, Tutić, Hršak 2, Lončarica 5, Kačevenda 2, Kumpović, Delenjak. Trener Antun Domankušić.

POŽEGA: Ćosić, Raguž 5, Švajda, Blagojević 1, Soldo, Tomičić 1, Didić 5, Bubalo, Grgurić 6, Bešlić, Šimić 4, Đuroković, Franjić, Galić 5, Krtalić. Trener Dario Anić.

Prema očekivanju rukometaši Požege zabilježili su pobjedu u Novskoj protiv istoimene momčadi u 7. kolu prvenstva. Nakon odlične partije protiv Virovitice i bodovnog poravnanja s Viroviticom, utakmica u Novskoj i pobjeda je samo nastavak zacrtanog plana u borbi za titulu jesenskog prvaka lige. Već nakon prvog poluvremena rukometaši Požege ostvarili su prednost od 4 pogotka razlike, te najavili osvajanje dva boda. U drugom poluvremenu Požega kontrolira igru i rezultat, a samo je u dva navrata domaćin uspio smanjiti razliku na tri pogotka (19:22 i 20:23). Razlika u kvaliteti ekipe je bila očita i pobjeda Požege je više nego zaslužena. Rukometaši Požege i sljedeće kolo gostuju, a domaćin će im biti momčad Nexe 2 u Našicama. Kod rukometaša Požege bolje od ostalih igrali su Grgurić, Raguž, Didić i Galić.