(26:20, 20:23, 26:28, 20:22)

ĐAKOVO – Sportska dvorana Đakovo. Gedatelj 50. Suci: Mikulić i Ćuk (oba Osijek)

ĐAKOVO: Budimir, Mi.Češkić 3, Hajduković 5, Ma.Češkić 13, Dumenčić 2, Tokić, Kruljac 17, Sokolović, Radoš 22, Blažević, Marjanović, Hrkač 30

POŽEGA: Kojanović 3, Lovrić, Rich 6, Soldo 20, Pezer 23, Abramović 2, Jozić, Čališ 18, Bušić, Norac 21, Gorjanac. Trener Vladimir Englman.

Košarkaši Požege zabilježili su i šestu pobjedu u ovom prvenstvu. Na gostovanju u Đakovu u krajnje neizvjesnoj utakmici kada je u pitanju bio pobjednik, ostvarili su pobjedu s pola koša razlike. Košarkaši Đakova su u otvaranju utakmice bili uspješniji i prvu četvrtinu su riješili u svoju korist s 6 koševa razlike. Nakon toga vodila se velika borba između dvije izjednačene momčadi i košarkaši Požege su iz četvrtine u četvrtinu smanjivali prednost domaćina. Na poluvrijeme se otišlo vodstvom Đakova od tri koša razlike. U drugom poluvremenu Požega igra za nijansu bolje i u posljednju četvrtinu je ušla s košem manje, što je dalo posebnu dramaturgiju ovoj utakmici. Na kraju više živaca je bilo u momčadi Požege, koja je utakmicu riješila u svoju korist rezultatom 93:92. Kod Požege istakli su se Soldo, Pezer, Norac i Ćališ dok je kod domaćina najviše pokazao Radoš i najbolji strijelac susreta Hrkač.