Nedjelja, 09 Veljača 2020 09:06

Čak 11 medalja za Jigoro

(10 glasova)

ZAGREB - Na međunarodnom judo turniru u Zagrebu pod nazivom „Black belt 2020.“ nastupio je i judo klub Jigoro iz Kutjeva. Nastupili su sa 10 natjecatelja te u konkurenciji preko 400 natjecatelja iz 43 kluba iz 4 države (Grčka, BIH, Austrija i Hrvatska), vratili se sa čak 11 medalja.
Zlatnu medalju osvojile su Ela Škopec u starijoj uzrasnoj skupini i Ivona Bošnjak koja je u finalu bila bolja od Ele Mijoković iz istog kluba, što je dokaz da su one apsolutne vladarice ove kategorije.

Srebrnu medalju osvojila je već spomenuta Ela Mijoković te Ivona Bošnjak u starijoj uzrasnoj skupini.

Brončanu medalju osvojili su Viktorija Štivić, Larissa Vasilj koja je vrlo uspješno zabilježila svoj prvi nastup, Klara Benčić, Ela Škopec, Ela Mijoković u starijoj uzrasnoj skupini, Luka Uršić, Dorijan Benčić.

Matko Mijoković izgubio je u borbi za brončanu medalju.
Idući nastup Jigoro ima već idući vikend u Samoboru.