Ponedjeljak, 28 Siječanj 2013 08:39

Slavonija pobijedila na našičkom snježnom Old Traffordu

(12 glasova)

PRVA PRIPREMNA UTAKMICA TREĆELIGAŠA NAŠIČANA I POŽEŽANA: NAŠK – SLAVONIJA 1:3 (1:1)  -

NAŠICE – Zanimljiva nogometna utakmica odigrala se jučer (26.1.) na pomoćnom terenu NK Našk između našeg trećeligaša i gostiju iz NK Slavonija Požega. Goste je snijeg iznenadio jer ga u Požegi nema, ali ih to nije spriječilo da trijumfiraju rezultatom 3:1 (1:1). Domaći igrači nisu bili iznenađeni, a nedavno su se vratili s mini-priprema iz Granica. Kako je riječ o prvoj prijateljskoj i pripremnoj utakmici, treneri mogu biti zadovoljni prikazanim jer su se u dva poluvremena po 60 minuta „izredali“ svi raspoloživi igrači. Za našičko početno vodstvo od 1:0 zaslužan je Mario Kubaček, a Požežani „izjednačuju“ autogolom domaćina. Adriano Kalić precizan je za 1:2, a za konačnih 1:3 zapaprio je Kristijan Golik.

- Zadovoljan sam prikazanim jer smo s pripremama počeli 18.1.2013. S trenerom Mađarićem sam dogovorio utakmicu, a nismo ni znali da će biti ovako hladno vrijeme i puno igralište snijega. Ipak, drago mi je da je tako bilo i da smo utakmicu odradili kako treba. Bitno je pobijediti na svakoj utakmici, pa bila ona i prijateljska pripremna, barem ja tako učim svoje igrače. Našičani su malo ranije krenuli s pripremama, ali imaju dobru momčad. Svi se trebamo dobro pripremiti jer će proljetni dio prvenstva biti napet – istaknuo je Krešo Poleti, trener NK Slavonija Požega.

Tekst i fotografije: Slobodan Kadić