Srijeda, 18 Siječanj 2023 09:11

Mladi članovi STK Požega nastupili na 44. Memorijalnom stolnoteniskom turniru "Lovro Ratković" u Zagrebu

(11 glasova)

ZAGREB - Proteklog vikenda održan je u Zagrebu međunarodni 44. Memorijalni stolnoteniski turnir "Lovro Ratković" na kojem je nastupilo čak 398 natjecatelja.

Stolnoteniski klub Požega nastupio je sa većim brojem natjecatelja u više starosnih kategorija a svoje prvo postolje na državnim natjecanjima osvojila je Nera Vujasinović zauzimanjem trećega mjesta dok je Ivan Smiljanić uz tešku i napetu borbu ponovno zauzeo prvo mjesto u kategoriji Najmlađih kadeta.

Tom Pirc je osvojio 5. mjesto, zabilježio i prvu pobjedu u starijem godištu a nastupali su još Marta Šipek, Laura Ambruš, Lucija Novak, Luka Budimir, Ana Idlbek i Marija Šipek.

S mladim članovima STK Požega na ovo natjecanje išli su treneri Nikolina Raguž i Hrvoje Dujmović te član uprave Rajko Smiljanić.