Utorak, 02 Svibanj 2023 18:24

Policijski službenici PU požeško-slavonske ponovno ostvarili sjajne rezultate u sportskim aktivnostima

(8 glasova)

Čestitke policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate  -

IMG c0c9092f95079ecbe7fd9ca45944fafa VU subotu 29. travnja 2023. održano je natjecanje u trčanju  „Sportski weekend u Belišću“ koje je organizirao Sportsko rekreacijski klub Baraber Extreme Team uz podršku Zajednice sportskih udruga grada Belišća. Start i cilj utrka je bio kod Hostela Belišće uz rijeku Dravu.

Predstavnica Policijske uprave požeško-slavonske, Dragana Peula Marinović, iz Policijske postaje Pleternica, u kategoriji MUP-a  osvojila je drugo mjesto na utrci od 5 km i treće mjesto na utrci od 10 km. Policijski službenik Interventne jedinice policije David Jelušić u istoj kategoriji osvojio je na utrci od pet km prvo mjesto, dok je  na utrci od 18 km osvojio drugo mjesto.IMG 8de2d5552d5aaae26f124bdf9773dcc3 V

Čestitamo našim policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate!