Prijateljska međunarodna nogometna utakmica

(5 glasova)

SLOGA – ŠIROKI BRIJEG     1:6   -

TRENKOVO – Igralište Park. Gledatelja 400. Sudac Banović (Trenkovo).

STRIJELCI : 0:1 – Ruskam (33), 0:2 – Varea (36), 0:3 – Čorić (54), 0:4 – Ješe (58), 0:5 – Serdarušić (68), 0:6 – Ljubić (77), 1:6 – Vištica (79).

SLOGA: Buturac, Hervaćanin, Miholić, Kaurić, Banović, Pilić, Zrilić, Kovačević, Kopjarević, Mandić, Biberović, još su igrali Ralašić, Antolović, Jogun, Šubara, Klobučar, Došen, Protić, Vištica. Trener Bernard Raguž.

ŠIROKI BRIJEG: Marić, Čorić, Bertoš, Ješe, Brekalo, Marciano, Jeffthon, Mišić, Varea, Ruskam, Ivanković, još su igrali Mikulić, Džidić, Kožul, Serdarušić, Hrkač, Zlomislić, Ljubić. Trener Marin Bloudek.DSC_4548

Povodom proslave 80.godišnjice osnutka NK Sloga iz Trenkova odigrana je prijateljska međunarodna utakmica koja je imala osim svečarskog i humanitarni karakter. Dio prihoda od utakmice uplatiti će se za liječenje sedmogodišnjeg  Mateja Markanovića koji se liječi od opake bolesti zloćudnog tumora. Momčad Sloge koja je vodeća u Drugoj  ŽNL Požeško slavonske nije se uplašila vice prvaka prve lige  BiH nego su hrabro otvorili utakmicu i u prvih opola sata su imali četiri vrlo izgledne prilike za pogodak, no uvijek je bio pobjednik solidan vratar Marić. Tek pred kraj prvog poluvremena Široki Brijeg je postigao dva pogotka, a u drugom poluvremenu domaćin se trudio da bi ipak u 79. minuti uspio postići pogodak i tako uljepšati svoju proslavu 80.godišnjice osnutka kluba.