Banner 750x94 KULENOVA

JUMBO 500X240

Breadcrumbs

Četvrtak, 12 Rujan 2019 09:14

Nogometne lige mladeži - odigrano drugo kolo

Ocijeni sadržaj
(6 glasova)

1. KVALITETNA NOGOMETNA LIGA MLADEŽI-JUNIORI I KADETI

U1. Kvalitetnoj ligi za juniore u 2. kolu juniori Slavonije iz Požege u derbiju ugostili su Grafičar-Vodovod iz Osijeka i odigrali neodlučeno 1:1, u izuzetno uzbudljivoj i kvalitetnoj utakmici.Juniori Slavije iz Peterniceugostili su Marsoniju i uvjerljivo slavili s 4:1 (D.Martinović 2, B.Tokić i G. Marčinović). Svaka čast. U 2. kolu kadeti Slavonije su protiv “grafičara“u odličnoj utakmici punoj preokreta gubili 1:4, ali su pokazali karakter te odigrali neodlučeno 4:4 (Mateo Ivanešić 2, Martin Šubara i Luka Milosavljević). Sve pohvale. Kadeti Slavijesu poraženi od Marsonije s 3:0.

 

1. KVALITETNA NOGOMETNA LIGA MLADEŽI ST. I ML. PIONIORI

U 1. Kvalitetnoj nogometnoj ligi za starije pionire u 2. kolu Slavonija je poražena od domaćina Marsonije s 3:1. St. pioniriSlavije su poraženi u gostima kod Graničara iz Županje s 2:0. Dinamo iz Vidovaca je ugostio Cibaliju iz Vinkovaca i minimalno slavio s 1:0. Sve pohvale, za drugu uzastopnu pobjedu. Mlađi pioniri 2. kolo: Dinamo-Cibalia 1:5, također zavređuju pohvale za dobar otpor renomiranim gostima.Marsonia-Slavonija 5:0 i Graničar-Slavija 1:1.

ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA -JUNIORI

U odgođenoj utakmici 2. kola: Graničar, Zagrađe-Papuk 0:9. Rezultati 2. kola: Dinamo, Vidovci-Kutjevo 1:1, Požega-Kuzmica3:4, Jakšić-Mladost, Pavlovci 3:0, Lipik 1925-Graničar5:0. U derbiju: Papuk je uvjerljivo svladaoaktualnog prvakaHajduka iz Pakraca s3:1. Na ljestvici: vodi Papuk iz Velike s maksimalnih 6 bodova, drugi je Jakšić s 4, treći Lipik 1925, četvrta Požega,peti Hajduk, šesta Mladost i sedma Kuzmica svi sa po 3, osmo Kutjevo s 2, deveti Dinamo, Vidovci s 2, i deseti Graničar, Zagrađe bez bodova.

ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA -STARIJI PIONIRI

U odgođenoj utakmici 1. kola Hajduk-Lipik 1925 8:2. Rezultati 2. kola: Dinamo-Lipik 1925 11:1, Kuzmica-Hajduk 1:7, Jakšić-Sloga 6:4, Požega-Omladinac 12:1, Kaptol-Papuk 5:0 i Croatia-Kutjevo 2:4. Ljestvica: vode Hajduk i Kutjevo s maksimalnih 6 bodova, treći Dinamo, četvrta Požega, peti Kaptol, šesta Kuzmica, sedma Croatia (DO), osmi Papuk, deveti Jakšić i deseti Omladinac svi sa po 3, jedanaesta Sloga i dvanaesti Lipik 1925 bez bodova.

ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA- MLAĐI PIONIRI

Rezultati 2. kola: Kaptol-Hrvat. dragovoljac 2:0, Hajduk-Mladost 2:0, Kuzmica-Papuk 1:8, Požega-Dinamo, Vidovci 7:1, Slavonija-Kutjevo 3:2. Slobodan Lipik 1925. Ljestvica: vode Požega i Slavonija s maksimalnih 6 bodova, treći Lipik 1925, četvrta Mladost, peti Hajduk, šesti Kaptol, sedmi Papuk i osmi Dinamo svi sa po 3, deveto Kutjevo, deseti Hrvat. dragovoljac i jedanaesta Kuzmica bez bodova.

ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - POČETNICI

Rezultati 2. kola: u općinskom derbiju: Papuk-Sloga, Trenkovo2:4,Dinamo, Rajsavac-Kutjevo 2:8, aktualni prvak Mladost, Pavlovci-Omladinac, Čaglin 10:0, Slavonija-Slavija, Pleternica 7:1 iKaptol-Lipik 1925 6:0. Požega slobodna.Ljestvica: vode Mladost i Sloga s maksimalnih 6 bodova, treći Papuk, četvrti Kaptol, peta Slavonija, šesto Kutjevo i sedma Slavija svi sa po 3, osma Požega i deveti Lipik 1925 sa po 1, deseti Dinamo i jedanaesti Omladinac bez bodova. (Jo.B.)