Nedjelja, 09 Studeni 2014 12:25

Slavonija pala već u prvom poluvremenu

3. HNL - istok - 13. kolo

MLADOST (Ž) - SLAVONIJA 3:1

ŽDRALOVI - Igralište “Brdo”. Vrijeme oblačno. Teren dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Ivica Križaić (Čakovec).

STRIJELCI: 1:0 Trupac (13), 2:0 Sučić (27), 3:0 Sučić (36), 3:1 Pavelić (73).

Žuti kartoni: Srbljanović, Mlinarić (Mladost) i Včelik (Slavonija).

MLADOST: Srbljanović, Starčević, Kukec, Pleić, Golubić (od 77. Ivančić), Kuprešak, Sučić, Trupac (od 62. Ostrman), Renić (od 58. Vrbanić), Kozić, Mlinarić.

SLAVONIJA: Vasić, Pavelić, Jan Neruda, Tomić, Žafaranić, Darmopil, Včelik (od 67. Marić), Jakešević (od 62. Novinc), Plešić, Matanović, Zlomislić (od 46. Žiška).

Domaći su nastavili uspješni niz svladavši Slavoniju koja ne izgleda dobro već dosta dugo pa ovaj susret za domaće i nije bio težak zadatak. Smjer bodova znao se već nakon prvoga dijela susreta kada su domaćini već u 13. minuti poveli sa golom Trupca. Nakon primljenog gola igra Slavonije se nije mijenjala ali rezultat je. U 27. minuti Sučić pogađa za 2:0 te samo 9 minuta kasnije isti igrač postiže pogodak i za 3:0. U nastavku ponajbolji igrać Slavonije Mile Pavelić u 73. minuti ublažava poraz i postavlja konačni rezultat Mladost 3 Slavonija 1. Slavonija ovim porazom učvršćuje dno tablice.