Subota, 01 Prosinac 2012 23:15

Požeške 'sokolice' opet uspješne

(1 Glasaj)

50. KUP SLAVONIJE I BARANJE U GIMNASTICI – 4. kolo  -

VALPOVO -  Ovog vikenda održano je i 4. kolo 50. Kupa Slavonije i Baranje u ženskoj sportskoj gimnastici D programa. Nastupilo je 8 ekipa u kategoriji kadetkinja i juniorki iz Belog Manastira, Vukovara, Požege, Pleternice i Valpova.

Kadetkinje GD "Sokol" iz Požege osvojile su ekipno 3. mjesto a za ekipu su nastupile Antonija Nigović, Lorena Kukić, Ema Kovačević, Tea Čavec, Lana Tušek i Gabrijela Jurić.

Ekipa juniorki GD "Sokol" po drugi puta zaredom popele su se na najviše postolje osvojivši 1. mjesto, ispred ekipe Vukovara i Pleternice a za ekipu su nastupile Viktorija Banović, Marija Mitrović, Petra Badrov i Jelena Nigović,

U pojedinačnom nastupu Viktorija Banović zauzela je 2. mjesto, Marija Mitrović je bila peta i samo ju je desetinka dijelila od postolja. – Ovim natjecanjem završila je natjecateljska sezona za djevojke. Čestitamo djevojkama i želimo im puno ovakvih uspjeha na ostalim natjecanjima sljedeće sezone – istakla je trenerica Zdenka Pavelić, prof.