Ponedjeljak, 01 Svibanj 2023 09:25

JK "Jigoro" na Međunarodnom judo turniru u Pisarovini 2 zlata, srebro i 3 bronce

(8 glasova)

PISAROVINA - Na jakom Međunarodnom judo turniru u Pisarovini, nastupio je Judo klub "Jigoro" iz Kutjeva sa 8 natjecatelja i kući su ponijeli dva zlata, srebro, tri brončane medalje i priznanje za najuspješniju natjecateljicu u skupini djevojčica do 10 godina. Na natjecanju je nastupilo 440 natjecatelja iz 32 kluba.

IMG 4e8a495baa01c563ad27f02e406fe671 V

- Veronika Grbeš je i ovaj put potvrdila svoju dominaciju i sa 4 fantastične pobjede osvojila zlatnu medalju. Rea Kir je jučer imala svoj dan, „odlučila“ je biti najbolja i nitko joj nije bio ravan. Osvojila je zlatnu medalju u svojoj kategoriji i proglašena je najboljom natjecateljicom u uzrastu djevojčica do 10 godina. Nastupila je i u starijoj uzrasnoj skupini gdje je zauzela izvrsno treće mjesto i brončanu medalju.

IMG 20230429 121545

Srebrnu medalju, ali zlatnog sjaja osvojila je Ela Njemčević izgubivši u finalnoj borbi od naše predstavnice Ree Kir. Brončanu medalju, lavovskim borbama kroz repasaž osvojili su Arthas Voštog i Mato Ivčetić. Gabrijel Kajan ovaj put ostao je bez medalje izgubivši u borbi za brončanu medalju te zauzeo peto mjesto.

Maksimilijan Voštog je zauzeo sedmo mjesto dok je Lucija Marijanović zauzela deveto mjesto - rekao je trener i voditelj ekipe na natjecanje Hrvoje Prevolšek.