Ponedjeljak, 07 Kolovoz 2023 09:23

Antonio Čiko - hrvatski “Rain man” osvojio 1. mjesto na Grobniku - član moto kluba "Sokol" Požega

(8 glasova)
RIJEKA / GROBNIK - Velika pobjeda dvadesetogodišnjeg Antonia Čike, požeškog vozača brzinskih moto utrka, člana URPMS "Sokol" Požega.
Na Međunarodnoj utrci Alpe Adria, na Grobniku održane 4. - 6. kolovoza 2023., a koja se ujedno boduje i za Prvenstvo hrvatske, u klasi 600 SST, Antonio se popeo na pobjedničko postolje i zauzeo 1. mjesto u teškoj kišnoj utrci, ostavivši konkurenciju daleko iza sebe.
 - Antoniev rad i upornost, odricanje cijele obitelji, a znajući koliko je brzinski motociklizam skup, a uz to i opasan sport, je na kraju urodilo prvom pobjedom.
Čestitamo Antoniu na ovom uspjehu i veselimo se novim pobjedama.
Ništa manje nije važno napomenuti da je u međunarodnoj utrci koja se boduje za Alpe Adria Cup Antonio osvojio 4. mjesto u ozbiljnoj međunarodnoj konkurenciji te mu je postolje izmaklo za koji metar.
Veselimo se zajedno sa Antoniem i njegovom obitelji te mu želimo uspješan nastavak sezone svi iz URPMS "Sokol" Požega - istakao je predsjednik kluba Krešimir Pavelić