Ponedjeljak, 11 Prosinac 2023 09:52

Judo klub "Jigoro" iz Kutjeva na Međunarodnom turniru u Koprivnici osvojio 11 medalja

(10 glasova)

KOPRIVNICA - Judo klub "Jigoro" iz Kutjeva sudjelovap je na Međunarodnom turniru u Koprivnici na kojemu se natjecalo 17 klubova sa preko 200 natjecatelja. JK "Jigoro" natjecao se sa sedam džudaša i osvojili su  fantastičnih  11 medalja.

IMG 20231209 094003Zlatnu medalju i ovoga puta osvojila je Veronika Grbeš, kako u svojoj tako i starijoj uzrasnoj skupini. Njoj se sa zlatom okićen pridružio i Roko Zdravković.

Srebrnu medalju su osvojili Lucija Marijanovič, Arthas Voštog, Rea Kir koja je i u starijoj uzrasnoj kategoriji osvojila srebro.

Brončanu medalju osvojili su Mato Ivčetić, Roko Zdravković, Ela Njemčević koja se okitila dvostrukom broncom osvojivši jednu i u starijoj uzrasnoj skupini.

Ekipu je na natjecanje vodila trenerica Ivana Grbeš.

Ovime je klub natjecanje zatvorio na najbolji mogući način ovogodišnju natjecateljsku sezonu te nastavljaju s pripremama za polaganje pojaseva!IMG 20231209 134600