POŽEGA – BOROVO         31:26 (19:9)

POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 150. Suci: Čambala (Križ) i Šimić (Novoselec).

POŽEGA: Čosić, Jurić, Jurković, Raguž 3, Krtalić, Balenović 3, Blagojević, Lešić 1, Rajić, Nekić 6, Đuroković, Franjić, Didić 11, Šimić 6, Koppi, Štetić 1. trener Dario Anić.

BOROVO: Bor. Polchert, Vuković 6, Pavlović, Marković 3, Ćivković, Vukas 1, Radojević, Horvat 3, Pinjuh, Zemljić, Čurčić, Glavanović 2, Boš. Polchert 1, Barić, Bureš 5, Škalić 5. Trener Zoran Polchert.

Požega je zasluženo došla do vrlo važne pobjede na svom terenu protiv solidne ekipe Borova. Požega je prvo poluvrijeme odigrala vrlo kvalitetno i efikasno i gosti nisu našli rješenje kako zaustaviti domaće igrače. Domaći igrači su u dva navrata serijom pogodaka od ( 6:4 do 10:4), i (10:5 do 15:7) stekli veliku prednost koju gosti nisu mogli stići, pa se na odmor otišlo s 10 pogodaka prednosti za Požegu. U drugom poluvremenu opušteniju igru domaćih igrača koriste gosti i uspjevaju iz dosta uvjerljivog poraza zaključiti utakmicu sa samo pet pogodaka minusa. Kod Požege se istakao vrlo efikasni Marko Didić kojem su dobro asistirali Filip Šimić i Marko Nekić, dok se kod gostiju istakao Marin Vuković.