Četvrtak, 16 Siječanj 2014 12:13

Pizza bar Jeronim prvak

(4 glasova)

KUTJEVČANI  OSVOJILI ORAHOVAČKI MALONOGOMETNI TURNIR  -

ORAHOVICA – Fantastična završnica ono je po čemu će se pamtiti 26. izdanje tradicionalnog orahovačkog turnira u malom nogometu koji već godinama okuplja najbolje momčadi Slavonije i Baranje. Ove su se godine u finalu srele momčadi Celtic Pub (prošlogodišnji pobjednici) te kutjevački Pizza bar Jeronim. Velikih 15.000 kuna i veliki prijelazni pokal otišlo u zadnjim je sekundama susreta ipak otišlo u obližnje Kutjevo jer su dečki (Majstorović, Jelčić, Petković) koje je predvodio Josip Budimir (proglašen najboljim igračem turnira) svladali goste iz slavonske metropole rezultatom 3:2. Jedini predstavnik u seniorskoj završnici bio je đurđenovački Đurdan City koji je neslavno u utakmici za treće mjesto i mimo očekivanja uz lošu igru, izgubio od momčadi Davino Belobradić rezultatom 4:2 i turnir završili na četvrtom mjestu uz nagradu od 2.000 kuna.
 - Puno je godina iza nas, ali nogomet je sve bolji. Sjećam se prvih turnira, zima za zimom i došli smo do brojke 26. Moram spomenuti feričanačke Džezere kao jedinu momčad koja je s istim imenom sudjelovala sve te godine. Prvi puta otkad je turnira, oni su ispali u prvom krugu, ali bez obzira oni uvijek daju posebnu svježinu. Ove godine sudjelovalo je 50 momčadi u kojima je igralo više od petstotinjak igrača što smatram velikim uspjehom. I ove je godine turnir bio izuzetno jak jer smo imali igrače i prve lige. Sada smo imali izjednačene situacije do kraja i u zadnjim utakmicama se odlučivalo o prolasku – ističe Vlado Grgić, organizator turnira naglasivši da su nagrade bila dobre, 15.000 kuna za prvo mjesto, 8.000 kuna za drugo, 4.000 za treće i 2.000 za četvrto mjesto.